Aşk Büyüsü Ritüeli Denenmiş Aşk Büyüleri

Aşk büyüsü ritüelleri sayesinde büyü yapmadan sevdiğin insanı kendine aşık etme büyüsü gibi çok kuvvetli dualar okuyarak manevi olarak etkilemek mümkündür. Aşk büyüleri insanı günaha sokar ama dualı zikirler vefkler ve tılsımlı özel ritüeller ile yapılan uygulamalar kesinlikle büyü değildir. Özel dualar sayesinde aşk büyüsü yapmadan gideni geri getirme aşık etme ritüeli yapılabilir.

Aşık etme ve kendine bağlama ritüelleri için El emeğinizi vereyim hocam benim için her şeyi siz yapın diyorsanız hemen bana ulaşabilirsiniz. Sizin için burada bahsetmediğim çok özel ritüel ve tılsımları özellikle duaları ben hazırlar gerekenleri yaparım. Gününde saatinde yapılacak vefkler ve tılsımlar var bunları hazırlar gerektiğinde size kargo ile belirttiğiniz adrese gönderirim. Siz hiç bir şey yapmazsınız vekaleten ben sizin için her şeyi yapabilirim. Bunlar için ücret alıyorum ücret almamdaki sebep el emeği ve ağırlık ücretidir. Çünkü özel tütsü, buhur, mürekkepler kullanıyorum. Gül yağı, misk, amber, zaferan, safran gibi karışımlardan hazırladığım mürekkepler ile sizin için yazılması gereken vefkleri gününde saatinde özel tılsımlar ile yazıyorum. Sevdiğin insanın sana aşık olması için okumalar yapılırken tütsü yakıyorum. Bunların hepsi ücretli satılan şeyler bunları almam ve işlemlere başlamam için mutlaka ücret almam gerekiyor bununla birlikte ufakta el emeği alıyorum. Aldığım ücretler malzemeleri almak ve hayatımı idame ettirmek içindir.

Aşk büyüleri için beni arayan danışanlarıma özel uygulamalar yapıyorum bunları burada açıklamam doğru olmaz. Yaptığım özel ritüeller ve dualı vefkler tılsımlar var. Aşk büyüsü yaptırmadan günaha girmeden sevdiğin insanı kendine aşık etme, bağlama muhabbet celbi, gideni geri getirme konuları hakkında beni arayarak bilgi alabilirsiniz. Danışanlarım için uyguladığım ritüeller 3 günde etki eder 7 günde karşı tarafın bünyesinde size karşı olumlu yönde hislerinin değişmesi yönünde tesirleri başlar. Duaların tesiri sizin istediğiniz süre olur isterseniz ömürlüktür. Aşk Ritüeli yapıldığında sonucu 21 günde sevdiğini sana geri çevirir, aklını, 41 günde size bağlar.

Profesyonel bir medyum hocadan destek almak istemeyenler için bazı okunacak duaları sizler için derledim. Eğer kendi başınıza uzaktan aşk büyüsü yapmak istiyorsanız bu niyetiniz büyü olmasın diyorsanız bu sayfadaki duaları ve ritüelleri kendi başınıza uygulayabilirsiniz.

Birinin hoşlandığı veya aşık olduğu kişinin bazen bundan haberi olmayabilir veya konuşmak istemiyor olabilir. Bu gibi durumlarda kendine aşık etme duası yapılır bu kişinin konuşması yazması için okunabilecek dualar mevcuttur. Bu dualar sayesinde bu kişiler geri dönebilir, arayabilir veya mesaj atabilir. Okunacak olan dualar yapılmadan önce muhakkak abdest alınması gerekir ve duaların aşk büyüsü gibi etkili olması için söylenen şartlar yerine getirilmelidir. Bu denemiş aşk büyüsü dualarından birkaç tanesi şöyledir:

Aşık Etme Büyüsü için Dualı Ritüel

Sevilen aşık olunan veya hoşlanılan kişinin aşık olması için yapılabilir. Eğer bu kişi sevgilin, eşin, ayrıldığın biri ise geri dönmesi, seni araması, mesaj atması, sana bağlanmasını sağlamak için uygulanması gereken adımlar şunlardır:

 • Abdest alarak sessiz bir odaya geçilmelidir.
 • Eller Dua edilir gibi kaldırılır Allah’a açılarak araması, gelmesi, sevmesi veya bağlanması istenilen kişinin adı düşünülür niyetiniz o kişinin size nasıl yakınlaşması ise bu yönde dua edilir.
 • Son olarak “Ya Vedud” ve “Ya Mübdi” Esmaları 1099 kere içten dileyerek, samimi bir şekilde okumak ve Allah’a sığınmak gerekmektedir. Bu ritüel 21 gün her gün yatsı vakti girdikten sonra yapılmalıdır.

Bu dualar sonrasında Allah ona karşı edilen içten ve samimi duaları kabul ederek bu kişinin size karşı muhabbetini celp etmesini sağlar. 1099 kere “Ya Vedud – Ya Mübdi” zikirlerini çektikten sonra, Aşağıdaki dua 101 defa okumalısınız.

Bismillahirrahmanirrahim. Ya Vedûd! Ya Vedûd! Ya Ze’l-arşi’l-mecid! Ya Mübdi’, Ya Mu’id! Ya Fe’aalün lima yürid! Es’elüke bi-nuri vechikellezi mele’e erkane arşike ve es’elüke bi-kudretikelleti kadderte biha halkake ve bi-rahmetikelleti vesiat külle şey’in. La ilâhe illâ ente. Ya Muğis, eğisni! Ya muğis, eğisni! Ya muğis, eğisni! (Amin)

 • Duanın Türkçe anlamı şöyledir:

“Ey Vedûd! Ey Vedûd! Ey yüce Arşın Sahibi! Ey kâinatı hiçten ve benzersiz bir şekilde yaratıp bin bir isminin tecellileriyle emsalsiz bir şekilde süsleyen Mübdi’! Ey varlıkları ölümünden sonra yeniden inşa edip dirilten Muîd! Ey dilediği her şeyi yapan! Arşının rükünlerini dolduran Zâtının nûru hürmetine; yarattığın bütün varlıklara hükmeden kudretin hürmetine ve her şeyi kaplayan rahmetin hürmetine istiyorum. Senden başka hiçbir ilâh yoktur. Ey kendisinden yardım isteyene yardım eden! Bana yardım et. Ey güç durumda olanlara yardım eden ve ummadıkları yerlerden ihtiyaçlarını ellerine veren Muğîs! Bana yardım et!”

Aşk büyüsü Yapmadan Aşık Etme Ritüelleri

Aşk dualarının okunma vakti bu duaların kabul olması için önemli bir etkendir. İstenilen vakitlerde edilen dualar Allah tarafından daha kısa sürede kabul olur. Bu aşk dualarının okunmak için her zaman sabahın erken saatleri en uygun zamandır. Yani sabah namazı kılındıktan sonra okunan aşk duaları Allah tarafından her zaman kısa sürede kabul olur ve gerçekleşir. Bu sebeple aşk duaları okumak için seher vakitleri uygundur.

Sevdiğinin araması için okunan aşk dualarının aşamaları vardır. Uygulanması gereken bu adımlar oldukça önemlidir. Bu adımlar uygulandıktan sonra dua okuma aşamaları istenilen sonuç ile tamamlanır. Aşk duaları okunmadan önce kesinlikle abdest alınmalıdır. Abdest alındıktan sonra 2-4 rekat nafile namazı kılmak gereklidir. Özellikle abdest alınıp nafile namazı kılındıktan sonra okunan dualar her zaman en kısa sürede kabul olur. Çünkü dua okunmadan önce alınan abdest ve sonrasında kılınan namaz bedeni temizler ve ruhu arındırır. Bu sebeple abdest alındıktan ve nafile namazı kılındıktan sonra dua okunması çok önemlidir. Namaz kıldıktan sonra içtenlik ve niyetle edilerek şu dua okunmalıdır:

 • “Allah’ım, yücelerden yücesin, kimse bilmez nicesin. Sen mevcudiyetiyle malum, mahiyetiyle meçhul olan Yüceler Yücesi’sin. Biliyorum ki senin bir kez “Ol!” demenle oldu bütün varlık alemi. Bütün varlıklar, varlıklarını sana borçlular. Sen, istediğini istediğin anda yapmaya güç yetiren yegane kudret sahibisin. Şu garip kulun senden, filancanın beni özleyip hemen araması için duada bulunuyor. Varlığının ve birliğinin hürmetine beni geri çevirme. Beni, içimdeki aşk ateşinin kavurucu yangınıyla baş başa bırakma.”

Bu dua kalpten ve samimiyet ile okunduktan sonra araması istenilen kişi en kısa sürede arayacaktır. Dili bağlanması için niyet edilirse dil bağlama büyüsü yapılmış gibi sonuç göreceksin bu yönde muradınız varsa etkisini görmeniz kaçınılmaz olacaktır.

Sevdiğinin Senden Ayrıldığı için Çok Kuvvetli Pişman Etme Duası

Pişman etme ve ayrıldığı için çok üzülmesini sağlatan bu dua sayesinde sevdiğine kavuşabilirsin. Ayrılan kişiyi pişman etme duası çok güçlü olan bir diğer duadır 319 defa okunacak duanın okunuşu şöyledir:

“Huşşe’an ebsâruhum yahrucûne minel ecdâsi keennehum cerâdun munteşir.”

Bu duayı okumadan önce abdest alınmalıdır. Pazar günü öğle ezanından sonra bir bardak su alınmalı ve üzerine bu dua okunmalıdır. Dua okunduktan sonra Allah’a kalbinizi açarak içtenlikle niyetiniz ne ise o düşünülmelidir. Sonrasında sudan 3 yudum alınır ve dua biter eğer mümkünse geri kalan suyu sevdiğinin sürekli gelip geçtiği yol veya evinin kapısına veya bina girişine dökmen yeterlidir. Sevdiğin insan senden Ayrıldığına pişman olacaktır. Eşi veya Sevgiliyi Pişman etme aşk büyüsü gibi etkilidir anında karşı tarafı olumlu yönde etkiler. O kimse senden ayrıldığına pişman olur ve seni hemen arar ve sana geri dönmek ve yanında olmak ister. Denenmiş aşk büyüsü olarak danışanlarıma uyguladığım ritüeller arasındadır.

Ayrılan Sevgili ve Eşleri Birleştiren Denenmiş Aşk büyüsü Ritüeli

Sevdiğin insanla ayrı isen sana dönmesi ve aşık olması, muhabbet celbi niyeti ile daha büyük bir sevgiyle bağlanması için 101 defa okunacak bir diğer dua şöyledir:

“Bismillahirrahmanirrahim. Allahümme salli ala seyidine muhammedin nuriz-zati ve sırrış-şerri fi cemiıl esmai ves-sıfati ve ala alihi ve sahbihi ve sellim” Ya Vedud “Ya Cami” Ya Habib” Ya Mucib.

Bu duayı okumak için öncellikle abdest alınması gerekmektedir. Daha sonrasında bir odada sessizce oturarak geri dönmesi, bağlanması, aşık olması istenen kişi düşünülüp niyet edilerek bu duanın 101 defa okunması gerekmektedir. Bu ritüel 41 gün yapılması gereklidir. Ara verilmez gün geçirmeden yapılmalıdır. Bütün bu aşamalar yapıldıktan sonra aşık olunması, gelmesi, bağlanması istenilen kişi en kısa sürede size karşı büyük bir aşk ve muhabbet duyacaktır denenmiş aşk büyüsü arayanlar büyü ile uğraşmasınlar bu dua size yetecektir.

Sevdiğin Kişinin Hemen Araması için Aratma Duası

Sevdiğinin hemen araması istenirse okunması gereken dua 2 esmadan oluşur. Bu esmanın birincisi Ya Kafi ikincisi ise Ya Şafi’dir. Sevdiğinin hemen araması için okunması gereken denenmiş duaların aşamaları şöyledir:

 • İlk olarak abdest alınmalıdır.
 • Daha sonra ilk aşamada bu esmaların önünü rahmet ve bereket ile açmak için 99 kez besmele-i şerif okunur.
 • Ardından da besmele-i şerifin öncüsü olduğu mukaddes esmalar sırasıyla okunur.
 • 99 kez Ya Kafi esması okunduktan sonra şu dua edilir:

“Ey varlığı ile bütün varlıkların her ihtiyacına kefil olan ve her haceti vakti vaktine gideren Kâfi. Senin, insanların rızık ihtiyacından tut, aşk ihtiyacına kadar her türlü gereksinimi için kâfi olduğunu ve bunu bizzat kendi Kutsal Kitapların’da belirttiğini biliyorum. Bir kul, sana inanıp sığındıktan ve senin varlığını duyup bildikten sonra, artık hangi kapıya gitme ihtiyacı hisseder ki? Bir kul, senin yüce varlığınla teselli bulduktan sonra başka birine derdini ve sıkıntısını arz edebilir mi hiç? Sen her ihtiyaca cevap veren Kâfi’sin. Ne olur, benim ‘sevdiğinin hemen araması için dua’ talebimi de karşıla. Âmin”

 • Bu duadan sonra 99 kez Ya Şafi okunur ve ardından şu dua söylenir:

“Ey şifası ile bütün kainatı muazzam bir eczaneye çeviren ve her dertlinin şifasını vererek onu dayanılmaz ıstıraplardan kurtaran Şâfi! Benim gönül derdimi de kendi bereketli şifan ile iyileştir ve aşk acısı çeken kalbimi harika merhemin ile tedavi et. Biliyorum ki senin süreceğin merhem, beni ebediyen acılarımdan kurtaracak ve bana mutlu bir hayatın kapılarını açacaktır. Lütfen, ‘sevdiğinin hemen araması için dua’ adlı bu talebimi dergahından geri çevirme ve beni şifasız bırakma. Âmin”

Mesaj attırma duası için niyet edilmişse bu dualardan sonra araması istenilen kişi en kısa zamanda arayacaktır.

Gideni Geri Getirme Aşık Etme Büyüsü Yapmadan Dualı Ritüel

Sevdiği kişinin sana geri dönmesini sağlayan duayı okumadan önce abdest almak gereklidir. Aşk büyüsünden daha etkili olan bu dua sabah ve akşam ezanından sonra 3 kez okunmalıdır. Böylece dua daha kısa sürede etkili olur giden kişi geri döner, aşık olması istenen kişi size aşık olur. Bu amele 41 gün devam etmelisiniz hiç bir ara verilmemesi gerekiyor ara verilirse tekrardan baştan başlanmalıdır. Okunması gereken dua şöyledir:

 • Yâ Allâhü yâ vâhıdü yâ ehadü enfıhnî minke bi nefhatin hayrin*inneke alâ külli şeyin kadîr. Allâhümme ağninî bi helâlike an harâmike ve bi tâatike an masiyetike ve bi fadlike ammen sivâk. Eûzü bike minen nâri ve min ameli ehlin nâri fe enkıznî vağfir lî yâ aziyzü yâ ğaffâr. Yâ Hayyü Yâ Kayyûm. Bismillâhi Allâhü Ekber. Yâ İlâhena ve ilâhe külli şeyin ilâhen vâhiden lâ ilâhe illâ ente. Allâhümme lekel hamdü lâ ilâhe illâ ente yâ hannânü yâ mennânü yâ bediessemâvâti vel ardi yâ zel celâli vel ikrâm. Allâhümme innî eselüke bi enne lekel hamde lâ ilâhe illâ entel hannânül mennânü bediessemâvâti vel ardi yâ zel celâli vel ikrâm. Ya Hayyü Ya Kayyûm Ve İlâhüküm ilâhün vâhıd,lâ ilâhe illâ hüve er rahmânürrahiym. Elif Lâm Mîm, Allâhü lâ ilâhe ilâ hüvvel hayyül kayyûm. Allâhümme innî eselüke bi enne lekel hamde lâ ilâhe illâ ente yâ mennânü yâ hannânü yâ bediessemâvâti vel ardi yâ zel celâli vel ikrâm. Yâ hayrel vârisiyn. Ya erhamer râhimin. Yâ semiyad düâ. Yâ Allâhü yâ Allâhü ya Allâhü yâ âlimü yâ âlimüyâ semiyuyâ hakiymü yâ mâlikü yâ melikü yâ selamü yâ hakku yâ kaîmüyâ muhsiyyâ mutiyyâ mâniûyâ muhyîyâ muksitüyâ hayyü yâ kayyûmüyâ ehadü yâ samedüyâ rabbi yâ rabbi yâ rabbi yâ vehhâbü yâ ğaffâruyâ kariybülâ ilâhe illâ ente sübhâneke ente hasbî ve nimel vekîl. Yâ Allâhü yâ hayyü yâ kayyûmüyâ münzilet tevrâti vel incîli vel kuânil aziym. Yâ men lâ yahfâ aleyhi şeyün fil ardi ve lâ fis semâ. Lâ İlâhe illâ hüvvel aziyzül hakiym. Yâ Rabbi yâ câmian nâsi li yevmin lâ raybe fîh. Yâ men lâ yuhlifül mîâd. Yâ men şehide li nefsihî ve şehidet lehül melâiketü ve ülül ılmi kâimen alâ halkıhî bil kıst. Lâ ilâhe illâ hüvel aziyzül hakiym. Yâ Allâhü yâ mâlikel mülk yâ men tütil mülke men teşâü ve tenziul mülke mimmen teşâü ve tüızzü men teşâü ve tüzillü men teşâü bi yedikel hayr. İnneke alâ külli şeyin kadîr. Yâ men yûlicül leyle fin nehâri ve yûlicün nehâre fil leyli ve yuhricül hayye minel meyyiti ve yuhricül meyyite minel hayyi ve yerzüku men yeşâü bi ğayri hisâb.

Sevdiğinin Anında Mesaj Atması için Barışma Dua

Sevilen kişinin hemen mesaj atması, eğer küs iseniz barışmak için çok etkili bir ritüeldir küsleri barıştıran ve anında akıllarına kalplerine ateş gibi düşmenizi sağlayan bu ritüeli kesinlikle yapmalısınız. Sevdiğin insanı kendine çekmek ve aşık etme büyüsü gibi çok etkili bir denenmiş aşık etme büyüsü için okunacak dua şöyledir:

 • Bismillâhirrahmânirrahîm.

İnnâ fetehnâ leke fethan mübînâ. Li yağfira lekel âhü mâ tekaddeme min zenbike ve mâ teahhara ve yütimme ni’metehü aleyke ve yehdiyeke sırâtan müstekîmâ. Ve yensurakallâhü nasran azîzâ ve esâbehüm fethan karîbâ. Fe ceale min dûni zâlike fethan karîbâ. Fefetahnâ ebvâbes semâi bi mâin münhemir. Ve lillâhi mîrâsüs semâvâti vel ardı lâ yestevî minküm men enfeka min kablil feth. Nasrun minallâhi ve fethun karîbün ve beşşiril mü’minîn. Ve fütihatis semâü fekânet ebvâbâ. Bismillâhir- rahmânirrahîm. İzâ câe nasrullâhi vel feth. Ve ra eytan nâse yedhulûne fî dînillâhi efvâcâ. Fer sebbih bi Hamdi rabbike vestağfirhü innehü kâne tevvâbâ. Allâhümme innî eselüke bismike yâ Hayyü yâ Kayyûmü yâ Zel celâli vel ikrâm. Yâ Allâhü yâ Rahmânü yâ Rahîmü yâ ilâhünâ ve âlihi külli şeyin ilâhen vâhiden lâ ilâhe illâ ente. Ve eselüke bismikel ma’rûfil mukaddesil meymûnetil mübâraketi en tağfirali zünûbî ve takdî hâcetî ve tensuranî a’dâî ve teftehu lî ebvâbe hayrâtike ve in tecal l îmin külli hemmin Ferhan ve min külli dîkın mahracan ve min külli usrin yüsran ve ilâ külli hayrin sebîlen yâRabbel âlemîn.ve sallalâhü alâ seyyidinâ muhammedin ve âlihi ve sahbihi ecmeîne bi rahmetike yâ erhamer râhimîne bi hürmeti seyyidil mürselîne vel hamdü lillâhi rabbil âlemîn. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Medyum Geylani Hoca
Medyum Geylani Hoca
Nasıl yardımcı olabilirim?