Medyum Geylani Hoca kim?

Anasayfa » Medyum Geylani Hoca kim?
Medyum Geylani Hocayı Tanıyın

Medyum Geylani hoca kim? Ledünni ve gizli ilimler alanında uzmandır. Ulvi ve rahmani çalışmalar ile kişiye özel şifalı dualı vefkler ve ritüeller hazırlar. Uyguladığı vefk, tılsım, kişiye özel ritüel, zikir ve dualar sayesinde derdinize derman olacak çalışmalar sağlar. Medyum Geylani hocayı tanımak yaptığı kadim ve tesirli çalışmalar hakkında bilgi almak için telefon numarasından iletişim kurabilirsiniz. Yetenekli ve alanında deneyim elde etmiş olması, eşlerin veya sevgililerin durumuna göre farklı dualar, zikirler, riyazetler, çok kuvvetli ve tesirli ritüeller yapması kısa sürede sonuç almanıza neden oluyor. Herkesin yaşam şekli ve olay örgüsü farklıdır. Yani Medyum Geylani hocaya güvenebilir ve istediğiniz sonucu elde etmek için danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Etkili Olduğum Çalışmalar
 • Aşık etme ve kendine bağlama,
 • Gideni geri getirme ve kendine ve evine bağlama,
 • Kısmet açma, Evlilik yıldızı yükseltme, Rızık ve Kısmet celbi,
 • Büyü Bozma, Büyüden korunma kişiye özel hamaylı boylama,
 • Büyü yapmadan sevdiğini aşık etme ritüelleri,
 • Evini Terk etmiş eşi evine geri getirme ve çoluk çocuğuna bağlama,
 • 72 Saatte Etkili aşk büyüsü yapmadan aşık etme pişman etme,
 • Ayrılan eşler ve sevgili, nişanlı arasına muhabbet ve bağlılık,
 • Kişiye özel yıldızname falı, remil, duru görü su falı bakımı,
 • Dualı ve şifalı vefkler ve kişiye özel okumalar,
 • Kurşun dökme, saçının telinden ayak tırnağına kadar arınma,
 • Kozmik enerji, Reiki, Aura, Çakra açma ve temizleme,
 • Yıldız yükseltme Ebced ilmi ve vefk ilmi ile..

Medyum Geylani hocaya işlem yaptıran çoğu kişi eşlerinin evi terk etmesi nedeni ile işlem yaptırmaktadır. Hızlı süre içerisinde etkisini gösteren Medyum Geylani hoca dualı, gizli ritüel ve vefkleri sayesinde aile birliklerini devam ettirebiliyorlar. Ailesinden uzaklaşan kocaların pişman olması ve eşlerinin değerini bilmesi için yapılan işlemler özel olarak yapılmaktadır. Kişilerin resimlerine okunan dualar ve yazılan tılsım, vefk ve özel uygulamalar sayesinde çok kısa sürede sonuç elde ediliyor.

Platonik aşıklar için hazırladığı dualar sayesinde platonik olduğunuz kişinin dikkatini çekebilirsiniz. Veya evi terk etmiş olan kocanızın geri dönmesini sağlayabilirsiniz. Bu işlemleri üstelik kişilerin kişisel düşüncelerine müdahale etmeden gerçekleştiriyor. Kısacası Medyum Geylani hoca bir olayda insanların göremediği tarafları insanların görmesini sağlayan birisidir. Medyum Geylani hoca Şikayet yorumları hakkında durumlar kesinlikle söz konusu değildir.

Yardım ettiğim sayısız kişi artık çok mutlu. Eşleri evi terk etmiş olan veya nikah masasında terk edilen eşlerin yardımına koşuyor. Sayısız kişi mutluluğunun kaynağı olarak Medyum Geylani hocanın dualarını kabul ediyor. Ayetler, dualar ve kadim bakım yolları ile dilediğiniz aşka kavuşabilir ve hak ettiğiniz mutluluğu elde edebilirsiniz.

Vefkler Nasıl Etki Eder, Nasıl Çalışıyorum?
Vefk İlmi ve Dualı Tılsımlar Nedir?

Dualı tılsımlar vefk ilminden özel ritüellerdir büyü olarak yapılmaz tamamen kişiye özel çalışmalardır. Sizin niyetinize uygun esmalar ve dualar ile vefkler yapılır. Vefk yapılırken gün ve saatler tespit edilerek yapılır. Havas ve Ledünni ilimlerinden özel ritüeller sayesinde niyetinize uygun çalışmaların duaları yapılarak işlemler yapılmaktadır.

Büyü Yapılması Gerekiyor mu?

Büyü yapılması gerekmez çünkü danışanlarım için denediğim ve tecrübe ettiğim özel ritüeller var bunlar sizin için en ideal olanıdır. Daha detaylı bilgi için bana ulaşmanız yeterli olacaktır.

Aşık Etme ve Bağlama Vefk Örnekleri
Ziyaretçi Yorumları (3)
 1. berilnur dedi ki:

  işlem yaptırdım bağlama işlemi 9 günde yazışmalar başladı engelimi 2. kaldırmıştı ama yinede tutuyor başarılı tavsiye ederim

 2. irem ısık dedi ki:

  semra hanım teşekkür ederim sizin yorumunuzu okuduktan sonra bende geylani hoca ile iletişime geçerek bağlama işlemi yaptırdım. Daha önce 3 defa dolandırılmış birisi olarak bu defa gerçekten işin ehli olan bir hocaya denk geldiğimi gördüm. Geylani hocam gerçekten ilim sahibidir kendisiyle konuştuktan sonra içinize bir rahatlık gelmektedir ilk başta resmine baktığımda korktum fakat çok ilgili ve alakalı geylani hocamın yapmış olduğu işlemler arasından sevdiğini aşık etme ve giden sevgiliyi geri döndürme işlemi yaptık allahın izniyle 11 gün içinde sonuç aldım Allah sizden razı olsun geylani hocam.

 3. semra77 dedi ki:

  Hoca efendiye 3 hafta önce aşık etme işlemi yaptırmıştım 5 gün içinde sonuç aldım. çok ilgili ve gerçekten işinin ehli bir hoca tavsiye ederim.. Bu hocayı arayıp konuşmadan bence hiç bir kimseye güvenmeyin.

Whatsapp
Medyum Geylani Hoca
Medyum Geylani Hoca
Nasıl yardımcı olabilirim?