Medyum Geylani Hoca Yorumları ve Şikayetleri

Anasayfa » Medyum Geylani Hoca Yorumları ve Şikayetleri

Medyum Geylani hoca hakkında şikayet ve yorumlar. “Görmedim, duymadım” bilmiyorum” demeyin! Medyum Geylani hoca danışanları tarafından yazılmış yorumlar.

Medyum Geylani Hoca hakkında yeni bir değerlendirme ve yorum yazabilirsiniz. Yaşadığınız olumlu veya olumsuz tecrübeleri paylaşmaktan çekinmeyin. Medyum Geylani hoca hakkında tüm değerlendirme ve görüşleri bu sayfa üzerinden okuyabilirsiniz. Yeni bir şikayet, yorum veya tavsiye yazabilirsiniz. Yaptırdığınız vefkler hakkında öneri ve yaşadığınız etkileri, tesirleri belirtebilirsiniz.

Medyum Geylani Hoca Yorumları

Vefk yaptıranların yorumları bu sayfada yer almaktadır. Genel bir görüş paylaşmak isterseniz sayfanın alt kısmından yorum yazmanız yeterlidir. Anında onaylanır ve otomatik olarak yayınlanır.

Bakım Yaptır WhatssApp
Ziyaretçi Yorumları (5)
 1. ebru akçay dedi ki:

  Eğer bağlama işlemi yaptırmak istiyorsanız mutlaka Medyum geylani Hoca ile iletişime geçin arkadaşlar tam 4 farklı hocaya gittim bağlama ve aşık etme işlemi yaptırmak için hiç birinin yaptığı bir işe yaramadı son kez şansımı Medyum geylani hocada denemek istedim ben böyle bir şey görmedim herkes bir sürü bilgi istedi kendisi sadece aldığı resimler ile bütün bilgilerimi saydı gerçekten ilmi kuvvetli ve işin ehli bir hoca. Bağlama işlemine başladık 7. Gün sonuç aldım çok şükür eşim evine geri döndü yüzüme bakmayan adam artık 13. gün elinde çiçekle eve geldi hocam sayesinde kadınlığımı yeniden hissettim aldığı para kuruşuna kadar helâli hoş olsun. Aynı zamanda diğer hocalar gibi değil hesap numaralarına kadar herşey kendi adınadır güvenle işlem yaptırabilirsiniz korkmadan çekinmeden yorumlarımı her yerde yazacağım şarlatanlara paralarınızı kaptırmayın ! medyum Geylani hocam sevdiğini bağlama ve geri getirme işlerinde çok etkili ve kuvvetli işlemler yapıyor.

  1. İsmail dedi ki:

   Ebru kardeşim bu yazdıkların gercekmi senden ricam beni atarmisin bir kaç sorum olacak rica ediyorum 0536268****

 2. semra77 dedi ki:

  Hoca efendiye 3 hafta önce aşık etme işlemi yaptırmıştım 5 gün içinde sonuç aldım. çok ilgili ve gerçekten işinin ehli bir hoca tavsiye ederim.. Bu hocayı arayıp konuşmadan bence hiç bir kimseye güvenmeyin.

 3. Serdar Aydın İzmir dedi ki:

  Kurban olayım size Geylani hocam Allahım sizlerden binlerce kez razı olsun. Sizi tanıyana kadar17bin lira kendini hocayım diyen kişilere verdim. Bu bana ders oldu ama çıkmaza girdiğim de size ulaştım ya Rabbim yüzümü güldürdü. Binlerce kez razı olsun sizlerden. Eşimle artık çok mutluyuz her şey sizin sayenizde oldu değerli hocam. Bir ömür duacınızım.

 4. mizgin29 dedi ki:

  internette deli gibi medyum aramaya gerek yok geylani hocayla tanışın ne demek istediğimi anlarsınız. En iyi medyum bence kesinlikle geylani hocadır. aşk ve bağlama vefki yaptırdım dediği gibi 11 günde etki göreceksin dedi 3.gün belirtiler başladı, yazılarıma cevap bile vermeyen kişi yazmaya başladı hatta özledim diye mesaj atması 5.gündü inanamadım gerçekten etkili çalışmaları var arayın görüşün ne demek istediğimi anlarsınız.

Whatsapp
Medyum Geylani Hoca
Medyum Geylani Hoca
Nasıl yardımcı olabilirim?