Medyum Geylani Hoca Yorumları ve Şikayetleri

Anasayfa » Medyum Geylani Hoca Yorumları ve Şikayetleri

Medyum Geylani hoca hakkında şikayet ve yorumlar. “Görmedim, duymadım” bilmiyorum” demeyin! Medyum Geylani hoca danışanları tarafından yazılmış yorumlar.

Medyum Geylani Hoca hakkında yeni bir değerlendirme ve yorum yazabilirsiniz. Yaşadığınız olumlu veya olumsuz tecrübeleri paylaşmaktan çekinmeyin. Medyum Geylani hoca hakkında tüm değerlendirme ve görüşleri bu sayfa üzerinden okuyabilirsiniz. Yeni bir şikayet, yorum veya tavsiye yazabilirsiniz. Yaptırdığınız vefkler hakkında öneri ve yaşadığınız etkileri, tesirleri belirtebilirsiniz.

Medyum Geylani Hoca Yorumları

Vefk yaptıranların yorumları bu sayfada yer almaktadır. Genel bir görüş paylaşmak isterseniz sayfanın alt kısmından yorum yazmanız yeterlidir. Anında onaylanır ve otomatik olarak yayınlanır.

Bakım Yaptır WhatssApp
Ziyaretçi Yorumları (1)
  1. mizgin29 dedi ki:

    internette deli gibi medyum aramaya gerek yok geylani hocayla tanışın ne demek istediğimi anlarsınız. En iyi medyum bence kesinlikle geylani hocadır. aşk ve bağlama vefki yaptırdım dediği gibi 11 günde etki göreceksin dedi 3.gün belirtiler başladı, yazılarıma cevap bile vermeyen kişi yazmaya başladı hatta özledim diye mesaj atması 5.gündü inanamadım gerçekten etkili çalışmaları var arayın görüşün ne demek istediğimi anlarsınız.

Whatsapp
Medyum Geylani Hoca
Medyum Geylani Hoca
Nasıl yardımcı olabilirim?