Aşk Büyüsü Çok Güçlü Aşk Büyüleri

Anasayfa » Aşk Büyüsü Çok Güçlü Aşk Büyüleri

Aşık etme ve kendine bağlama işlemleri dahil bana işlem yaptıran tüm danışanlarımın olumlu/olumsuz yorum ve görüşlerini sayfanın en altında görebilirsiniz. Yorum yapmaktan ve düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.. Aşk büyüsü için en tesirli ve denenmiş garanti sonuç veren çalışmalar nelerdir? Aşk büyüleri gerektirmeyen bizzat Manevi ilimler ve Rahmani Hüddam ilmi ile kişiye özel çalışmalar sağlıyorum. Aşk büyüsü yapmadan günaha girmeden büyüsüz yaptığım çalışmalar sayesinde sevdiğini kendine bağlamak ve kendine aşık etmek mümkündür.

Aşk Büyüsünü Nasıl Yapıyorum?

Sevdiğini kendine aşık etmek ve bağlamak isteyenler için kişiye özel çok güçlü aşk büyüsü çalışmalarım ve ritüellerim var! Havas ilmi ve Ledünni ilmi hazinesinden elde ettiğim manevi gizli ilimler vesilesiyle insanlara faydalı olmak için buradayım. İlmi Tecrübelerim Ayet ilmi, Esmalar ile hazırlanan Vefkler, Dualı tılsımlar ile hazırladığım özel ritüellerdir. Muradınıza uygun Vefk uygulamaları yapar sonuç odaklı danışanlarımın derdine derman olurum.

Uzman olduğum ve Danışanlarımında çok memnun kaldığı diğer alanlar; Durugörü Su bakımı, Yıldızname, Hüddam ilmi ile yaptığım çalışmalar, Havas ve Ledünni ilimleri ile aşık etme geri getirme, Gizli ilimler, Vefk ilmi ve Tılsım ilimlerinden hazırladığım hamayil ve aşk muhabbet tılsımları diyebiliriz. Burada anlattıklarımı Büyü olarak düşünmeyin! Halk arasında arama motorlarında “aşk büyüsü” diye arama yapanlar çoğunluk olduğundan sayfanın adını bu yönde açmayı uygun gördüm. Aslında aşk büyüleri yaptırmak isteyenler, Gerçek Güvenilir Medyum arayanlar arama terimlerine göre bana daha kolay ulaşmasını sağlamak istedim.

Aşık Etme ve Sevdiğini Kendine Bağlamak için Rahmani ve Etkili Uygulamalarım

Esmaül hüsna, Ayetler, Dualar ve özel kasemler ile kişiye özel muradına uygun çok etkili vefkler hazırlıyorum. Okumaları ve Vefkleri özel gün ve gecelerde belirli saatlerde hazırlıyorum. İşlemlerini hazırlayacağım kişi için yıldızname bakımı yaparak manevi alemden bir hüddam eliyle o kimsenin kaderine uygun yazmalar ve ritüeller hakkında bilgiyi öğreniyorum. Yıldızname bakımını Su bakımı yaparak destekliyorum. Aşk muhabbet celbi, Evlilik yıldızı bağlama, gideni geri getirme, kendine aşık etme, hususunda tüm istekler için çalışmalar yapıyorum. Su bakımı esnasında davet ettiğim ulvi hüddama Aşk büyüsü yapmadan kendine bağlama aşık etme hakkında özel sorular soruyorum. Hüddam manevi bir varlıktır ondan aldığım cevaplar ve bilgiler ışığında tüm işlemlerinizi büyüsüz günaha girmeden size özel yapıyorum.

Kullandığım malzemelerden bazıları şunlardır; misk, amber, safran, zaferan, gül yağı, cin tırnağı, akik taşı, yemen akiği, gümüş levha, bakır levha, at nalı, ceylan derisi, fil dişi gibi çok değerli ve mistik manevi objeler kullanmaktayım. Buhur, mürekkep ve tütsüleri bizzat kendim hazırlıyorum. sizin niyetiniz için tılsımlı vefkleri ve okumaları yaparken bu özel tütsü ve mürekkepleri kullanmaktayım.

Ücret Almamdaki Sebep Nedir?

Dualı ve Rahmani İşlemlere başlamadan önce ücret almamdaki en büyük sebep kullandığım malzemelerdir bunlardan bazılarını yazı üstünde açıkladım. Bu malzemeleri almak ve işlemlere başlamak çok önemlidir ben büyü yapmadığım için özel ritüel ve tılsımlar ile uygulamaları hazırlarım. Yapacağım tüm çalışmalar kolay şeyler değildir! Gizli ilmi bilgiler kullanırım ve her bir danışanım için çok uzun zaman ve geceler ayırmam gerekmektedir. Bu nedenle yaptığım tüm işlemler için hayatımı idame ettirmek, sarf ettiğim el emeğimin karşılığını almak durumundayım. Açıkçası bahsettiğim aşk büyüsü ve aşk büyüleri gibi büyü yapmadan yapılan, faydalı hizmetleri sürdürmek için sizleri zorlamayacak ücretler almaktayım. Aşk büyüsü yapanlar ücret almaz düşüncesinde olmayın! Bedavaya yapılacak şeyler değildir el emeği ve ilmi bilgiler gerektiren çalışmalardır.

Danışanlarım için Uyguladığım Tılsımlı Vefkler

Danışanlarım için Uyguladığım özel ritüellerden bazılarının örneklerini görebilirsiniz. Buraya eklediklerim sadece kolay uygulamalar bunlardan daha derin ve ilmi çalışmalar hazırlamaktayım. En çok yaptığım işlemler; Aşık etme ve kendine bağlama, gideni geri getirme, evliliğe ikna etme, pişman etme ve geri çevirme, rüyasına girme kendini sürekli hatırlatma, şirinlik ve muhabbet celpleri, evlilik yıldızı yükseltme, evliliğe ikna etme, aşk büyüsü çok kuvvetli, 72 saatte etkili aşk büyüleri, en çok tercih edilen resme bakarak aşk büyüsü en çok uyguladığım ritüellerden bazılarıdır.

Ziyaretçi Yorumları (9)
 1. yıldız ankaradan dedi ki:

  arkadaşlar selamlar bende medyum araştırıyorum son 2 aydır beynim döndü resmen o iyi bu kötü derken medyum geylani hoca ile çalışma kararı aldım bana önerisi canbar aklını kalbini bağlama çalışmasıydı çünkü eşim evi terketti ve bizi bir başımıza bıraktı geylani hoca bu konuda sonuç alabileceğimiz çalışmanın canbar işlemi olduğunu ve 2 hafta kadar kısa sürede etki alabileceğimizi bahsetti sağolsun dediği gibide oldu eşim 7. gün geldi evine ben tabiki hemen kabul etmedim 🙂 🙂 biraz sürtsün istedim burnu git dememe rağmen gitmedi gidemedi yani şuanda etrafımda pervane oluyor demem o ki medyum geylani hoca gerçekten bir numaralı bir hocadır. tavsiye ediyorum… geylani hocadan gayrısı boş ben bir çoğunu aradım hepsi dalavere sahtekarlar tarafından darbe almayın! umutlarınızı zedeletmeyin. Geylani hocanın numarası 05523974910

 2. mehmet ylmz dedi ki:

  büyüsüz işlem yapan tek hoca bence neden diyeceksiniz zikirler ve dualar ile yapıyor bana gönderdiği şeyler vefkler ve dualardı hepsinin uygulaması kolay aşık etme işlemi için başlamıştık umduğumdan daha iyi piyasada o kadar saçma sapan hocayım diyen insanlar var ki gerçekten bu hocanın eline su dökemezler konuşması bilgisi beni ikna etti ve çok ilgili biri sevdiğim kadını bana geri çeviren kutsal adam ellerinden öperim

 3. sevda35 dedi ki:

  izmirden yazıyorum geylani hocayı internetten buldum eşimi eve bağlama ve sadakat ritüeli yaptırdım sonuç alırsam söz yorum yazacam demiştim gerçekten eşimle aramda muhabbet ve bağlılık sadakati büyük ölçüde başladı 2 hafta sürdü ama değdi 2 kez işlem yaptı hoca kargoyla gönderdi dualar misk gibi kokuyordu uygulamar basit içine türkçe talimat eklemiş her şeyi yazdığı gibi yaptım sonuç iyi tavsiye ediyorum. kizlarsoruyor.com sitesinde sevdam35 kullanıcı adım orayada yazdım aynı yorumu okuyabilirsiniz.

 4. serpil dedi ki:

  geçen hafta geylani hocaya işlem yaptırdım ayrıldığım sevgilimi geri çevirme bağlama vefkli dualar yaptı gerçekten 3 gün sonra etkisi başladı engellerimi kaldırmış ve hikayeme bakmış beğeni gönderdi şok oldum bu kadar beklemiyordum sonra mesaj attı ve görüşmeye başladık hoca süper

  1. zeynep dedi ki:

   bende işlem yaptırdım benim 5 gün geçti sadece yazışmalar başladı ama hala evlilik için teklif almadım acaba kesin sadakatiyle bana bağlanacak mı görecez ama şuan hocanın yaptıkları çok başarılı görünüyor muhabbet iyi

  2. berilnur dedi ki:

   3 günde etkili aşık etme kendine bağlama evliliğe ikna etme işlemi yaptırdım whatsapptan baya yazıştık ve sonra aradım konuştuk iyi bir hoca çok ilgili ve işlem tutana kadar tazelerim ve muradına erersin dedi gerçekten 2 gün içinde bende sonuç görmeye başladım soğukluk kalktı ve aramalar başladı

  3. ebru yaşar dedi ki:

   bana ulasirmisinz size sorum olucak 0543264****

 5. sevda istanbul dedi ki:

  geylani hocam ben sevda size whatssaptan yazdım sanırım yoğunsunuz görmediniz henüz işlemleri bitirdim 4. gün bugün beni aramaya başladı engellerimi kaldırmış sosyal medyadan tekrardan beni ekledi her şey güzel gidiyor ne yapacağım sizinle konuşmak istiyorum bana dönerseniz sevinirim.

 6. deniz ankr dedi ki:

  gerçek hoca arayanlar başkasını aramasın geylani hoca bana dünyaları bağışladı eşimle aramı düzeltti 3 günde gideni geri getirme bağlama muhabbet celbi yaptırdım sonuç aldım eşim evine döndü aramızdaki buzlar eridi diyebilirim.

Whatsapp
Medyum Geylani Hoca
Medyum Geylani Hoca
Nasıl yardımcı olabilirim?