Aşk Büyüsü Çok Güçlü Aşk Büyüleri

Anasayfa » Aşk Büyüsü Çok Güçlü Aşk Büyüleri

Aşk büyüsü için en tesirli ve denenmiş garanti sonuç veren çalışmalar nelerdir? Aşk büyüleri gerektirmeyen bizzat Manevi ilimler ve Rahmani Hüddam ilmi ile kişiye özel çalışmalar sağlıyorum. Aşk büyüsü yapmadan günaha girmeden büyüsüz yaptığım çalışmalar sayesinde sevdiğini kendine bağlamak ve kendine aşık etmek mümkündür.

Aşk Büyüsünü Nasıl Yapıyorum?

Sevdiğini kendine aşık etmek ve bağlamak isteyenler için kişiye özel çok güçlü aşk büyüsü çalışmalarım ve ritüellerim var! Havas ilmi ve Ledünni ilmi hazinesinden elde ettiğim manevi gizli ilimler vesilesiyle insanlara faydalı olmak için buradayım. İlmi Tecrübelerim Ayet ilmi, Esmalar ile hazırlanan Vefkler, Dualı tılsımlar ile hazırladığım özel ritüellerdir. Muradınıza uygun Vefk uygulamaları yapar sonuç odaklı danışanlarımın derdine derman olurum.

Uzman olduğum ve Danışanlarımında çok memnun kaldığı diğer alanlar; Durugörü Su bakımı, Yıldızname, Hüddam ilmi ile yaptığım çalışmalar, Havas ve Ledünni ilimleri ile aşık etme geri getirme, Gizli ilimler, Vefk ilmi ve Tılsım ilimlerinden hazırladığım hamayil ve aşk muhabbet tılsımları diyebiliriz. Burada anlattıklarımı Büyü olarak düşünmeyin! Halk arasında arama motorlarında “aşk büyüsü” diye arama yapanlar çoğunluk olduğundan sayfanın adını bu yönde açmayı uygun gördüm. Aslında aşk büyüleri yaptırmak isteyenler, Gerçek Güvenilir Medyum arayanlar arama terimlerine göre bana daha kolay ulaşmasını sağlamak istedim.

Aşık Etme ve Sevdiğini Kendine Bağlamak için Rahmani ve Etkili Uygulamalarım

Esmaül hüsna, Ayetler, Dualar ve özel kasemler ile kişiye özel muradına uygun çok etkili vefkler hazırlıyorum. Okumaları ve Vefkleri özel gün ve gecelerde belirli saatlerde hazırlıyorum. İşlemlerini hazırlayacağım kişi için yıldızname bakımı yaparak manevi alemden bir hüddam eliyle o kimsenin kaderine uygun yazmalar ve ritüeller hakkında bilgiyi öğreniyorum. Yıldızname bakımını Su bakımı yaparak destekliyorum. Aşk muhabbet celbi, Evlilik yıldızı bağlama, gideni geri getirme, kendine aşık etme, hususunda tüm istekler için çalışmalar yapıyorum. Su bakımı esnasında davet ettiğim ulvi hüddama Aşk büyüsü yapmadan kendine bağlama aşık etme hakkında özel sorular soruyorum. Hüddam manevi bir varlıktır ondan aldığım cevaplar ve bilgiler ışığında tüm işlemlerinizi büyüsüz günaha girmeden size özel yapıyorum.

Kullandığım malzemelerden bazıları şunlardır; misk, amber, safran, zaferan, gül yağı, cin tırnağı, akik taşı, yemen akiği, gümüş levha, bakır levha, at nalı, ceylan derisi, fil dişi gibi çok değerli ve mistik manevi objeler kullanmaktayım. Buhur, mürekkep ve tütsüleri bizzat kendim hazırlıyorum. sizin niyetiniz için tılsımlı vefkleri ve okumaları yaparken bu özel tütsü ve mürekkepleri kullanmaktayım.

Ücret Almamdaki Sebep Nedir?

Dualı ve Rahmani İşlemlere başlamadan önce ücret almamdaki en büyük sebep kullandığım malzemelerdir bunlardan bazılarını yazı üstünde açıkladım. Bu malzemeleri almak ve işlemlere başlamak çok önemlidir ben büyü yapmadığım için özel ritüel ve tılsımlar ile uygulamaları hazırlarım. Yapacağım tüm çalışmalar kolay şeyler değildir! Gizli ilmi bilgiler kullanırım ve her bir danışanım için çok uzun zaman ve geceler ayırmam gerekmektedir. Bu nedenle yaptığım tüm işlemler için hayatımı idame ettirmek, sarf ettiğim el emeğimin karşılığını almak durumundayım. Açıkçası bahsettiğim aşk büyüsü ve aşk büyüleri gibi büyü yapmadan yapılan, faydalı hizmetleri sürdürmek için sizleri zorlamayacak ücretler almaktayım. Aşk büyüsü yapanlar ücret almaz düşüncesinde olmayın! Bedavaya yapılacak şeyler değildir el emeği ve ilmi bilgiler gerektiren çalışmalardır.

Danışanlarım için Uyguladığım Tılsımlı Vefkler

Danışanlarım için Uyguladığım özel ritüellerden bazılarının örneklerini görebilirsiniz. Buraya eklediklerim sadece kolay uygulamalar bunlardan daha derin ve ilmi çalışmalar hazırlamaktayım. En çok yaptığım işlemler; Aşık etme ve kendine bağlama, gideni geri getirme, evliliğe ikna etme, pişman etme ve geri çevirme, rüyasına girme kendini sürekli hatırlatma, şirinlik ve muhabbet celpleri, evlilik yıldızı yükseltme, evliliğe ikna etme, aşk büyüsü çok kuvvetli, 72 saatte etkili aşk büyüleri, en çok tercih edilen resme bakarak aşk büyüsü en çok uyguladığım ritüellerden bazılarıdır.

Ziyaretçi Yorumları (2)
  1. sevda istanbul dedi ki:

    geylani hocam ben sevda size whatssaptan yazdım sanırım yoğunsunuz görmediniz henüz işlemleri bitirdim 4. gün bugün beni aramaya başladı engellerimi kaldırmış sosyal medyadan tekrardan beni ekledi her şey güzel gidiyor ne yapacağım sizinle konuşmak istiyorum bana dönerseniz sevinirim.

  2. deniz ankr dedi ki:

    gerçek hoca arayanlar başkasını aramasın geylani hoca bana dünyaları bağışladı eşimle aramı düzeltti 3 günde gideni geri getirme bağlama muhabbet celbi yaptırdım sonuç aldım eşim evine döndü aramızdaki buzlar eridi diyebilirim.

Whatsapp
Medyum Geylani Hoca
Medyum Geylani Hoca
Nasıl yardımcı olabilirim?