Yıldızname Falı

Genel Bakım
Yıldızname Falı

Yıldızname falı baktırmak iş, aşk, hane, eş, çocuklarınız ve kendi hayatınız hakkında merak ettiğiniz olumlu ve olumsuz tüm konuları keşfetmenizi sağlar. Yıldızname bakımı geçmiş, bugün ve gelecek zamanlar dahil, gerçek ve doğru tespitler ile yaşanacak tüm hadiseleri önceden görmeye yarar. Bu sayede daha doğru kararlar alabilir, yaşanacak olumlu, olumsuz tüm hadiseleri öncesinde ön görmüş olursunuz.

Yıldızname Baktır WhatsApp

Yıldızname bakımı yaptırmak için “Yıldızname Baktır” butonuna tıklayın. Bakım formunu doldurduktan sonra canlı bakım talebiniz bize ulaşmış olacaktır.

Yıldıznameye Nasıl Bakıyorum?

Durugörü Hissel bilgiler ışığında, Ebced ilmi, yıldızname ilmi ve ilham olunan sezgiler eşliğinde, Ulvi Hüddam daveti ile destekleyerek yorum yapıyorum.

Yıldızname Falında Neler görülebilir?
 • Aşk Hayatınız ve Evliliğiniz,
 • İş ve Kariyer hayatınız,
 • Ayrılık Yaşayanlar için barışma durumu,
 • Yıldızınız Neden düşük?
 • Yıldız Nasıl yükseltilir?
 • İlişkinize Engel olanları İkna Etme İşlemleri
 • Anne Babanın Sevdiğin İnsana İkna olmasını sağlamak için Yıldızname bakılır.
 • Üzerinizde büyü ve kötü Enerjiler var mı?
 • Kendiniz, Sevdiğiniz Eş ve Çocuğunuz hakkında tüm merak ettikleriniz..
Yıldızname Analiz Görüntüleri

Örnek bazı görselleri paylaştım, resimlerin üzerine tıklayarak görüntüleyebilirsiniz. Daha fazlasını bulacağınız kişiye özel yıldızname bakıyorum. Sadece Astroloji ve Yıldız haritası yorumlarının yapıldığını sakın düşünmeyin. Tüm Merak ettikleriniz için, Yıldıznameye baktırarak gelecek ile ilgili kararlar alabilir, daima doğru olan seçimleri kolaylıkla verebilirsiniz.

Yıldızname İlgili Merak Edilenler
Yıldızname Nedir?

Yıldızname Manevi Durugörüsü en net olan kişiye özel bir bakım yöntemidir. Arapça’da buna ilmü’t-tencîm/ ilmü ahkâmi’n-nücûm, Batı dillerinde astroloji, Türkçe’de müneccimlik, yıldızname, yıldız falı ve yıldız bakıcılığı adları verilir. Yıldızların konum ve hareketlerinin bir işaret sistemi oluşturduğuna, bu sayede insan hayatının evrelerinin bilinebileceği iddiasına dayanır. Yıldızname baktıran kişinin kendi ismi, anne adı ve miladi doğum tarihi, hicri tarihe çevrilerek Ebced hesabıyla harfler ve rakamlar hesaplanır. Harf sembolizmi (ebced) kullanarak yıldızların konum ve hareketlerinden anlam çıkarma, tarih bulma, bir olayın veya vakanın zamanını tespit etme, hayatına dair özel gün ve zamanları ortaya çıkarma, evlilik ve kısmet yönünden yıldızının durumu, iş ve kariyer hayatında yaşayacağı bazı hadiseleri keşfetmekte en net bakım aracı olarak kullanılan bir bakım türüdür. Özel yıldızname el yazması alim ve ulemadan emanet alınmış özel bir yıldızname kitabından ilham alınarak yorumlar yapılmaktadır.

Neden Yıldızname Baktırmalıyım?

Bir işin uğurlu veya uğursuz olduğunun tespit edilmesi, isteğiniz hayırlı mı değil mi? Evlilik aşamasında olanlar için evliliklerinin yıldızname haritası aşk ve birliktelik uyumu var mı? Aşk hayatında yaşadığınız sıkıntıların sebepleri, Eş ve Sevgililer üzerinde soğukluk varsa nedenleri nedir, nasıl bu olumsuzluklardan kurtulabilirsiniz? Giden sevgilim geri gelir mi, ayrılık mı hayırlı yoksa birlikteliğe devam etmek mi? Emlak, mal, mülk vb. satışı yapmak isteyipte yapamayanlar. Neye elimi atsam kuruyor, işlerim sürekli ters gidiyor diyenler. Üzerimde büyü olduğunu düşünüyorum, sevgilimden eşimden sebepsiz yere ayrıldım ne yapmalıyım? Ayrılık acısı çekiyorum sevdiğim ise çok rahat onu pişman etmek geri çevirmek özür diletmek istiyorum diyenler.. Yıldızım neden düşük, yıldız yükseltmesi nasıl yapılır? Evimde büyü var mı, iş yerimde ve hanemde büyü alametleri, kem göz, nazar, büyü, musibet, kötü enerjiler var mı? Kısmet bağlılığım var kısmetim kapalı, sınavlarda başarılı olamıyorum, Üzerimde olumsuz neler var? Tüm sorunların ilmi çözümleri için ebced ilmi ile kişiye özel yıldızname bakımı yapılır. Hayatınızda gözden kaçırdığınız kısımları aydınlatmak, yolunuza ışık tutmak, manevi destek, huzurlu ve mutlu yaşam danışmanlığı almak isteyenler. Mutlaka yıldızname keşfi yaptırmanız gereklidir.

Yıldıznameye Nasıl Bakıyorum?

İsminiz, Anne adınız, doğum tarihiniz ve diğer kişiler varsa onlarında isim bilgilerini alıyorum. Ebced ilminden rakamların ve tüm isimlerin, Arapça yazılışlarının harflerini tek tek hesaplıyorum. Alim ve Ulema olan Hocam El Emir bin Es Seyit Ekber Hoca Efendiden icazet aldığım, Medineli Seyit Ekber hocanın El yazması özel yıldızname kitabıma bakarak yıldız haritanızı ve yorumlarınızı çıkartıyorum. Tütsü, Misk, Gül yağı, Amber buhuru yakıyorum ki esrarengiz bir ruhani ortam olması için bu gereklidir. Sizin adınıza 2 rekat hacet namazı kılıyorum yorum çıkarmaya başlamadan önce, Kuran-ı Kerim ve yıldızname kitabımdan kişisel Ebced hesaplamalarını yaparak anlam, meal, keşif ve yorumlar çıkartıyorum bunları özenle hazırlıyorum. Yıldızname bakımını yaparken mutlaka su bakımı duru görüsü net olan kıymetli bir bakım türü olan su bakımı ile gerektiği durumlarda seansı destekliyorum. Suya Hüddam daveti yaparak sağladığınız kişisel bilgiler doğrultusunda hüddama siz hakkında sorular yönelterek cevaplar alıyorum. Bu şekilde size özel ortalama 1 saat sürecek çok kıymetli ve faydalı bir bakım seansı sağlıyorum.

Yıldızname Falmıdır?

Yıldızname fal olarak kullanılmaz, nurani ilim ve keşif yöntemidir. Ebced hesaplaması ile yapıldığında kişiye özel analizler ve hadiselerin işaretlerini vermektedir. Çok eski zamanlardan bu zamana kadar kullanılan nurani ve ulvi bir yöntemdir. Şuanda çok az kişi tarafından bilinmektedir. Özel yıldızname kitabı gerekmektedir. Eski zamanlarda tarih bulma, tarih çıkarma ve keşifler ve esrarengiz olayların açığa çıkarılması için kullanılmıştır. Özel şifreleme ve ulvi özelliği vardır. Define keşfi, kişisel analizler, bir hadisenin nasıl gelişeceği hakkında bilgiler yıldızname ile öğrenilmesi mümkündür.

Yıldızname Baktırmak Günah mı?

Fal yöntemi olarak kullanılmaz, ilmi kaynaklar ve özel yöntemler ile uygulanan bir ritüeldir. Nurani ve keşif ilmi olarak kullanılmaktadır. Gayb alemi ve gelecekten bilgiler sağladığı iddia edilmez. Yıldızname kişiye özel bakılır, sağladığınız bilgiler ışığında yorumlar eski tarihli, Alim ve Ulema bir zatın el yazması ve kıymetli bir yıldızname kitabı ile analizler yapılır. Kuran-ı Kerim ve yıldızname kitabı ile eş zamanlı ebced hesaplaması yapılarak bakıldığından yorum analizleri bu yönde kişiye aktarıldığından dolayı fal olarak kabul edilemez.

Yıldıznamede Neler Çıkar?

İslam inanışına göre görünmez anlaşılmaz yani akıl ve 5 duyu ile algılanamaz âlem. Gayb, görülenin zıddıdır ve Gayb görülenden üstündür. İnsan alemi ve hayatı 3 kısıma ayrılır, Geçmiş, Şimdi ve gelecek zaman şeklinde yorumlar yıldız haritanıza göre yapılır. Yıldızname ilminde neler keşfedilir, Görülmeyen, bilinmeyen ve gizli anlamına gelen bir çok hadisenin etraflıca yorumlanması mümkündür. Yıldıznamede neler çıkar; Üzerimde büyü var mı, büyü yapan kim, kötü enerji ve musibetler, kem göz ve nazar alametleri, giden sevgili veya eş geri döner mi, kısmetim neden kapalı, iş ve kariyer sıkıntıları, sınavda başarı ve atama bekleyenlerin durumu, eşler arasında muhabbet, evlilik yıldızı bağlama, karı koca arasında soğukluk ve sebepleri vb. merak ettiğiniz tüm sorularınızın yanıtını yıldızname daveti açtırarak öğrenebilirsiniz.

Ücretsiz Yıldızname Neden Bakılmaz?

Yıldızname falı bakım yaptıracak kişinin sağladığı özel bilgiler ışığında yapılır. Ücretsiz bakım yaptırmak isteyenler için bu bakım türü tercih edilemez sebebi ise, çok meşakkatli ve ilmi bilgi ve ilgi isteyen bir bakım türü olmasıdır. Ücretsiz bir kimse için 1-2 saat hiç bir kimse bu bakım türünde gerçek bir emek ve zahmet çekerek bu bakımı yapmaz. Yaparım diyenlere de kesinlikle inanmayın. Düşünsenize ücretsiz bir bakım istiyorsunuz ve karşılığında ücret ödemeden hizmet bilgi almak istiyorsunuz. Ücretsiz bakım yaptırmak istemek, bu isteğiniz hem haktır ve hemde vebaldir. Kişinin tüm sıkıntısı, hayatı, ağırlığı yıldızname bakan kimseye yük olmaktadır. Bu sorumluluğa hiç bir kimse ücretsiz girmek istemez. İki tarafında selameti, huzuru için ve bu nurani ilmi hizmetin sürdürebilirliği için lütfen ücretsiz bakım talep etmeyiniz.

Danışanların Görüş ve Yorumları
Yıldızname Falı baktıranların yorumları..

Sayfanın alt kısmında yıldızname bakımı yaptıranların olumlu, olumsuz yorumlarını okuyabilirsiniz.

Kişiye özel genel yıldızname bakımları telefonda görüntülü arama yaparak bakılabilir. E-mail ile yazılı bakımda yaptırabilirsiniz. Telefonda konuşarak canlı bakım talep edebilirsiniz. Merak ettikleriniz için seansı bitirmeden önce Soru & Cevap şeklinde bakım seansı tamamlanır. Yıldızname yorumundan sonra manevi, ilmi, denenmiş ve tespitsel vefk ilmi aleminden etkili çözümler birlikte değerlendirilir.

Ziyaretçi Yorumları (4)
 1. Sevim dedi ki:

  Hocam ben sevim ankara ulustan yıldızname bakımında söylediklerinizin hepsi çıktı sanki hepsini yaşıyorum şuan gerçekten size işlem yaptırmaya karar verdim nolur bana geri dönüş yapın görüşelim whatsapptan yazdım henüz görmediniz dönüş bekliyorum..

  1. sağdıktura dedi ki:

   Yıldızname bakımından çok memnun kaldım gerçekten etkili bir de hoca efendi kurşun döktü inanın tüm sıkıntılar musibetler üzerimden kalktı yeniden doğdum sanki.

 2. ceylanylmz dedi ki:

  bakım yaptırdım çok memnun kaldım 40 dakika telefonda konuştuk hoca efendi çok başarılı gerçekten dedikleri çıktı

 3. pelin y dedi ki:

  hayatımda böyle durugörüsü net bir hoca görmedim internette bir sürü bakım yaptırdığım falcı vardı ama bu hoca bir başka gerçekten çok iyi bakım yapıyor hayatımı beni okudu tavsiye ederim.

Whatsapp
Medyum Geylani Hoca
Medyum Geylani Hoca
Nasıl yardımcı olabilirim?