Kendine Aşık Etme Duası

Kendine Aşık etme duası sayesinde sevdiğinin aklına kalbine ve rüyalarına girebilirsin. Kendine bağlama duası ile istediğin kişinin hayatının odak noktası olabilirsin. Aşık etme duası sevdiğin insana kendini sevimli ve şirin gösterme sana karşı ilgisini muhabbetini celb etme şeklinde yapılır.

Kendine aşık eden dua sayesinde sevdiğin insanı olumlu ve pozitif etkileyebilirsin. İnsanın iradesini ve düşüncesini değiştirmek gibi düşünmeyin büyü değildir! İlmi tecrübem sayesinde danışanlarım için uyguladığım özel bir ritüeldir. Kişinin aklını kalbini fikrini olumlu yönde dualar ile etkilemek mümkündür. Muradınızın hayırla sonuçlanması için itikatlı ve inançlı olmalısınız aklınızda kalbinizde şüphe ve acaba olur mu gibi kuşkular olmaması gerekiyor. Unutmayın.. Kün Fe Yekün “Ol Der ve Olur” Allah c.c dilerse niyetiniz kendine aşık etme duası ise olacağını umut ederek yapmalı veya yapamıyorsanız bana ulaşarak ehline yaptırmalısınız.

Kapı kapı gezerek medyum aramanıza gerek yok! Aşık etme büyüsü yapmanızda gerekmiyor.. Tamamen dualı yöntemler ile bizzat kendi danışanlarıma uyguladığım çok etkili Aşk ritüelinden bahsetmek istiyorum. Aşık etme ritüeli sayesinde rüyasına girdiğin kişinin sana karşı hisleri pozitif yönde değişir ve duygusal olarak seni rüyasında görmesi o kimseyi olumlu etkiler. Seni özler, seni görmek ister, yanında olmak ister, sana karşı yaptığı kusurlar ve hatalar varsa bunlardan pişmanlık duyması ve senden özür dilemek istemesi için uygulanabilir. Aşık etme ve giden sevgiliyi eşi geri getirme niyetiyle size özel uygulanabilir. Mücerrep ve defalarca bizzat danışanlarıma uyguladığım bu özel ritüeli ihtiyacı olanlar için paylaşmak istedim.

7’Lİ HATEMİ ŞERİF CEYLAN DERİSİ ÜZERİNE YAZILI TILSIM

Bu tılsımın esrarı Allah c.c hazretlerinin 7 Esmasını İnsanların ve kâinatın 7 mertebesini anlatıyor ve yaratılan ne varsa hepsini içine alan derin bir ilmi önemi ve esrarlı manası vardır… Danışanlarım için uyguladığım özel bir tılsımdır. Ritüel Uygulamasının yapılışına göre bir çok esrarı ve fazileti vardır.

KENDİNE AŞIK ETME RİTÜELİ NASIL YAPILIR?

Ritüeli yapmadan önce abdestli olunmalı ve Cuma – Cumartesi – Pazar günleri yatsı vaktinden sonra kıbleye yüzünüz dönük bir şekilde azametli tılsımı misk, safran, gül yağı karışımlarını mürekkep yaparak karıştırın sonra dolma kalem içine mürekkebi çekin ve yazmaya hazır hale getirin. “CEYLAN DERİSİ” üzerine resimde gördüğünüz tılsımı yazın en son “boş olan” yuvarlak halka kısmına “onun ismini yaz“ Türkçe veya biliniyorsa Arapça” olarak Sevdiğin kişi veya platonik duygular beslediğin kişinin ismini yazacaksın.

Tılsım yazılı ceylan derisi üzerine okunacak duaları yaptıktan sonra sürekli yattığın uyuduğun kendi yastığının altına koyacaksın. Biiznillah aynı gece istediğin kişi rüyasında seni çok güzel ve çok sevimli olarak görür. Seni özlediğini sana manevi bir sevgi duyduğunu hisseder. Aklına kalbine ve düşüncelerine girmiş olursun. Sana karşı bir haksızlık yapmışsa seni kırmış ve senden uzaklaşmışsa anında pişmanlık hisseder. Sana geri dönmek için can atacaktır. Üç gece üst üste devam edilirse “Sevdiğin İnsan sana aşık olur ona karşı kendini sevimli ve çok etkileyici olarak göstermiş olursun.” Bu ameli üç defadan fazla yapmayasın.. Aslında zararı yoktur ama sevdiğin insanı bu çok acayip yorabilir ve üç günden fazla yapılması onun psikolojisini olumsuz etkileyebilir ama zararı olmaz genelde 3 gün yapılması olumlu sonuç almaya yeterlidir.

AŞIK ETME DUASI YAPILINCA KARŞI TARAF NE HİSSEDER?

Rüyasına girmeyi başardığın günden itibaren o insanın aklına kalbine düşüncelerine girmiş olursun. Kendini ona hatırlatmış ve duygusal olarak aşk yönünden aklını ve kalbini etkilemiş olursun. Bu kimse seni görmek ister, yanında olmak sürekli senle vakit geçirmek ister. Senin sesini duymak ister, sana karşı vicdanen pişmanlık duyar sana haksızlık yaptığını düşünür… Bu yönde hisleri çok fazla olumlu yönde güçlenir.

Bir ayda en fazla Üç defa yapın yeterli, Tavsiye olunan defalarca denenmiş olunan bir ayda en fazla 3 gece tekrar edilmesi kâfi gelmiştir. Tılsımı ceylan derisine yazın okumaları yapın üç gece kendi yastığınızın altında tutun yeterli. İşiniz bitti muradınıza erdiniz o zaman tılsımı denize götürüp bırakın…

YAPAMAYANLAR İÇİN YARDIMCI OLABİLİRİM

Kendisi yapmayan vekaleten bana yaptırabilir. Bilgi almak için “İletişim bilgilerim” üzerinden bana ulaşabilirsiniz. Tılsımı ceylan derisine misk, safran, gül yağı mürekkepleri ile yazıp kargo adresi verirseniz size gönderirim bilgi için bana ulaşabilirsiniz. Ritüel danışmanlığı yaptığım kişilere defalarca denediğim ve olumlu sonuç aldığım bir ritüeldir.

 • Tılsım kâğıda yazılmaz “Ceylan derisine yazılmalı”,
 • Normal Sıradan kalemler ile yazılamaz,
 • Misk, Safran, Gül yağı ile mürekkep yapılmalı,
 • Tılsım En fazla 3 gece yastık altında tutulur sonra denize aşk tılsımını götürüp bırakın,
 • Cin ve Musallat Çarpılma durumlar asla olmaz,
 • Dualar okunmazsa sonuç alınmaz,
 • Kendi isimlerinizin Ebced değerleri hesaplanmalıdır. Anne ve baba isimleri vb. hesaplanmaz!
 • Tılsım yazılırken kurutulmuş defne yaprağı tütsü yapılır,
 • Ceylan derisi İnternette bazı platformlarda satılıyor.. Ben İstanbul Mısır çarşısından alıyorum bilginize..
 • Ritüeli yapamayanlar “bana ulaşsınlar sizin için yapabilirim”
 • Tılsımın Manevi Hüddamı var rahmanidir siz göremez duyamazsınız size ve karşı tarafa asla zararı olmaz.

BELİRTİLERİ VE OLUMLU ETKİLERİ

Sana âşık olmasına yarar, seni engellediyse engelleri kaldırır, Mesaj attırır, seni aramasını ve senle birlikte olmak istemesini sağlatan mübarek bir tılsımdır. Sevdiğin insan seni engellediyse engeli kaldırmak ister, üç gün seni rüyasında her geçen seferden daha güzel şekilde görür, senle evlendiğini, senle bir yuva kurduğu ona gösterilir, seninle mutlu olduğunu görür rüyasında. Danışanlarıma defalarca tecrübe edip denedim ÇOK KUVVETLİ ve etkindir. Yapılış kaidesi yerine gelmezse! Rüyasına giremezsin aşık olmasını ve sana karşı olumlu hisler beslemesini sağlayamazsın.

KENDİNE AŞIK ETME DUASI BÜYÜ MÜ?

Burada anlattığım ritüel büyü değildir, daha detaylı anlatmam gerekirse; tamamen dualı ve özel tılsımlar içeren çok azametli tılsımın içerisinde ismi azam mührü ve özel vefk kaideleri yer almaktadır. Bu rüyasına girme ritüeli ve aşk ritüeli ile kendine bağlama şeklinde yapıldığında her ne olacaksa Allah c.c dilemedikçe gerçekleşmez zaten. Bunun aksini iddia etmiyorum sadece bu özel tılsımın ve içerisinde yer alan, harfler ve yazılı özel ismi azamlar hürmetine dileğiniz muradınız bu dualı ritüelin hürmetine gerçekleşiyor diyebiliriz. Çünkü okunacak dualarda var bunların hepsi Rahmani şeylerdir. Dilek duası gibi düşünebilirsiniz. Yani yine her şeyi Allah c.c hz. den dilemiş ve istemiş oluyoruz sadece bu isteğimiz için dualar eşliğinde ismi azam mührünü ve özel tılsımlı ritüeli vesile kılmış oluyoruz. Buna büyü demek ne kadar doğru bilemiyorum… Sonuç olarak dileğini Yüce Mevla’dan isteyen sensin kimseyi bir şeye zor koşmuyorsun sadece bu tılsımlı dualı ritüeli yapıyorsun ve sonucu yine yaradan isterse muradını sana veriyor.

KENDİNE AŞIK ETME BAĞLAMA DUASI NEDİR?

Kendine Aşık etme duası sayesinde sevdiğinin aklına kalbine ve rüyalarına girebilirsin. rüyasına girme niyetleri için yapılan dualı bir azametli ritüeldir. Bu ritüel ile Dua etmenin bir başka yolunu keşfetmiş olarak düşünebilirsin. Kader an an değişip ve an an yeniden yazıldığı için belki bu azametli aşk ritüeli sayesinde mührü ismi azam hürmetine senin dileğinde olumlu olarak sonuçlanır. Sevdiğin insanın rüyasına girme ritüeli sayesinde kendini platonik aşk acısı çektiğin kişiye gösterme şansını yakalamış olabilirsin. Bahsettiğim ritüel Adabına göre yapıldığında olumlu sonuç sağlar diyebiliriz.

CEYLAN DERİSİNE TILSIM YAZILDIKTAN SONRA OKUNACAK DUA

Okumalar ceylan derisi üzerine tılsım yazıldıktan sonra Abdestli olarak kıbleye dönük şekilde yapılmalıdır. Ceylan derisine yazılı tılsım üzerine okunacak dualar adedince okunur ve tılsım üzerine nefes edilir. Tılsımı yazdığınız andan itibaren hemen okumaya başlayabilirsiniz. Eğer burada anlattıklarımı siz yapmayacaksanız ben sizin için tılsımı yazar ve okumalarını yaparım tılsımı size kargo ile gönderirim.

Okumalardan Önce Niyet Nasıl Edilir?; Ya Rabbi Kalbimdeki sevdiğim falancayla ilişkim hayırlı ise onu bana beni ona yakınlaştır. Aramızda aşk-ı muhabbet ateşini yak, aşkımızı kördüğüm gibi bağla, sevdiğim insanla Aşk ve Evlilik yıldızımızı bağla onu bana geri dönmeye razı et amin.

Örneğin; Ritüeli Yapan Kişi “AYŞE (377) Ebced değeri” isminin Ebced değeri bulunur. Sevdiğin İnsanın İsmi “Ahmet (53) Ebced değeri” harflerin sayısal Ebced değeri bulunur ve her ikisi toplanır 377 Ayşe + 53 Ahmet = 430 rakamını tespit etmiş oluruz bu adet seninle sevdiğinin isim harflerinin Ebced değerinin sayısal rakamını bulma yöntemidir. Bu konuyla ilgili isminizin Ebced değerini bulmak için Google üzerinden isminizi yazarak ebced değeri nedir diye aratırsanız bir çok kaynak bulacaksınız.

Ya Vedud Esması Ebced değeri (20) “Seven ve Sevilmeye layık”

Ya Cami Esması Ebced değeri (114) “İstediği varlığı, istediği zaman, istediği yerde toplayan”

Ya Mücib Ebced değeri (55) Esması “Kullarının dualarına karşılık veren”

Enfal Suresi 63.Ayeti ise “Ve onların kalplerinin arasını (sevgiyle) birleştirdi. Eğer yeryüzündeki şeylerin hepsini infâk etseydin (verseydin), onların kalplerinin arasını birleştiremezdin.” anlamlarını okuduğunuzda fazilet bakımından, “aşık etme” ikna etme, birleştirme, niyetleri için tesirli olduğunu anlarsınız.

Sırasıyla Bu Esmalarında Ebced değerleri toplanır örnek kişi isimleri dahilinde kendine aşık etme duası yapılır..

 • 430 “Ayşe – Ahmet” Örnek Kişi Ebced Değerleri (Sen kendi ismini ve Sevdiğinin ismini toplayacaksın)
 • 20 Ya Vedud
 • 114 Ya Cami
 • 55 Ya Mücib
 • Sırasıyla hepsini toplayalım..

Toplam: 619 Defa okunacak Adedi tespit etmiş olduk.

619 Defa Okunacak Dua..

“Bismillahirrahmanirrahim” Ve ellefe beyne kulûbihim, lev enfakte mâ fîl ardı cemîan mâ ellefte beyne kulûbihim ve lâkinnallâhe ellefe beynehum, innehu azîzun hakîm(hakîmun). Ya Vedud Ya Cami Ya Mücib

CEYLAN DERİSİ ÜZERİNE TILSIM NASIL YAZILIR?

Ceylan derisi fiyat ve satın alma gibi şeyler ile uğraşmak istemeyenler için her şeyi ben yaparım size kargo ile hazır şekilde yollarım. Ceylan derisi sipariş vermekle uğraşmayın sizin için ben temin eder tılsımı gününde saatinde yazarak duaları ve zikirleri tılsım üzerine okuyarak belirttiğiniz kargo adresine gönderirim. Sizler ritüeli yapmakla uğraşmazsınız videoda ceylan derisi nedir nasıl kullanılır ne işe yarar hepsi anlatıldı. Burada bahsettiğim ritüel hakkında gerekenleri öğrendiğinizi düşünüyorum. Eğer anlamadığınız bir konu varsa bana danışmaktan çekinmeyin.

İLETİŞİM BİLGİLERİM

Bilgi almak isteyenler yorum kısmından yazsınlar dönüş sağlarım. İletişim bilgilerim üzerinden bana ulaşabilirsiniz. Aramak için “İletişim” butonuna tıklayın. WhatsApptan yazmak için “WhatsApp” butonuna tıklayın.

İletişim WhatsApp

Ziyaretçi Yorumları (1)
 1. Melike Ankara Yuvamı Kurtardı dedi ki:

  Ay hocam Allah sizden binlerce kez razı olsun 4 tane medyuma gittim hepsi yapılan dedi ama aldıkları sadece para oldu bu şekilde işlem bile göndermediler bana. Şimdi sizin sayenşzde yuvam kurtuldu gerçekten bu işi bilen çok kişi yok onu anladım. Allah’ıma şükrediyorum sizi karşıma çıkardığı İçin 7 aldır ayrı olduğum eşimi 1 hafta da eve getirdiniz Allah ne muradınız varsa versin sizi çok seviyorum

Whatsapp
Medyum Geylani Hoca
Medyum Geylani Hoca
Nasıl yardımcı olabilirim?